Parametry zboží
| barva konstrukce: | antracit |
| barva potahu: | béžový |
| boční (B) / standard (S): | S |
| hmotnost celkem: | 7kg |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | polyester 160g |
| podstavec (součást výrobku): | ne |
| průměr hlavní tyče: | 48mm |
| rozměr: | ø300cm |
| rozměr balení: | 158x15x15cm |
| výška klíčky od země: | 107cm |
| výška výrobku: | 250cm |
Slunečník Vám zajistí příjemné posezení během letních slunečných dnů. Slunečník o průměru 3m s nohou uprostřed, lze vybrat z několika barevných variant. Bez naklápění, se střapcem. BEZ PODSTAVCE
Mohlo by Vás zajímat
skladem
6 750 Kčvčetně DPH
Elektrický trimmer SmallCut 300/23(9805)
skladem
789 KčDříve: 990 Kč
skladem
5 180 Kčvčetně DPH
Markýza 4x3m ŠEDÁ (P4512) - volně stojící
skladem
8 650 Kčvčetně DPH
skladem
1 590 Kčvčetně DPH
TUBO plastový nástěnný držák na hadici - hnědá
skladem
199 Kčvčetně DPH
Markýza 3,95x2,5m BÉŽOVÁ (P4510)
skladem
5 500 Kčvčetně DPH
skladem
26 490 Kčvčetně DPH












