Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| hloubka výrobku: | 80 cm |
| hmotnost celkem: | 9 kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 120x23x10 cm |
| šířka výrobku: | 120 cm |
| výška výrobku: | 20 cm |
Vyvýšený záhon skládací dřevěný z přírodního borovicového dřeva.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
9 000 Kčvčetně DPH
houpačka RATTAN s šedou poduškou
skladem
6 700 Kčvčetně DPH
SEVILLA zahradní houpačka kovová 002-06
skladem
7 550 Kčvčetně DPH
skladem
1 350 Kčvčetně DPH
skladem
9 750 Kčvčetně DPH
ADELAIDA zahradní houpačka dřevěná - taupe
skladem
11 230 Kčvčetně DPH
Plastový neviditelný obrubník 58 mm
není skladem
99 Kčvčetně DPH
skladem
1 190 Kčvčetně DPH












