Parametry zboží
| barva: | tmavě hnědý |
| hloubka výrobku: | 70cm |
| hmotnost výrobku: | 8kg |
| materiál: | plast |
| objem: | 340l |
| rozměr balení: | 73x14 x73cm |
| šířka výrobku: | 72cm |
| výška výrobku: | 74cm |
Designový plastový DECO kompostér o obsahu 340L má speciální tvar zajišťující cirkulaci vzduchu a urychlující rozkladný proces. Konstrukční řešení kompostéru zabraňuje vytváření typického zápachu. Zámečky plastových dílů ulehčují snadnou montáž bez použití nářadí. Kompostér je s podstavcem.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
7 490 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 3m - zelený
skladem
1 230 Kčvčetně DPH
houpačka ZÁVĚSNÁ 6119 - béžová
skladem
3 190 Kčvčetně DPH
Slunečník DOUBLE ZWU-307 béžová
skladem
2 790 Kčvčetně DPH
skladem
2 430 Kčvčetně DPH
skladem
11 660 Kčvčetně DPH
není skladem
1 890 Kčvčetně DPH












