Parametry zboží
| adaptér: | 49 mm |
| barva: | černá |
| hmotnost celkem: | 30kg |
| materiál: | beton a plastová tyč |
| materiál balení: | karton |
| rozměr: | 45x45 cm |
| rozměr balení: | 61x53x12cm |
| výška výrobku: | 37cm |
Čtvercový betonový podstavec pro slunečník. Držák na slunečník je vybaven plastovým adaptérem o rozměru 49mm.
Mohlo by Vás zajímat
Markýza 4x3m ŠEDÁ (P4512) - volně stojící
skladem
8 650 Kčvčetně DPH
skladem
2 130 Kčvčetně DPH
skladem
1 350 Kčvčetně DPH
není skladem
4 990 Kčvčetně DPH
skladem
5 180 Kčvčetně DPH
KOMPOSTÉR 3X400 L COMPOGREEN (ČERNÝ)
v externím skladě do 2 dnů
2 290 KčDříve: 2 407 Kč
není skladem
1 450 Kčvčetně DPH
vyvýšený záhon plechový 60x60cm
skladem
780 Kčvčetně DPH












