Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| hloubka výrobku: | 70 cm |
| hmotnost celkem: | 26 kg |
| materiál: | modřín |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 167x50x12 cm |
| šířka výrobku: | 160 cm |
| výška výrobku: | 50 cm |
Vyvýšený záhony PREMIUM MODŘÍN jsou skvělou volbou pro všechny, kteří hledají vyvýšený záhon v přírodním vzhledu a s dlohodobou životností. Modřínové dřevo je vysoce odolné a má opravdu dlouhou životnost, díky tomu budete mít jistotu, že vám záhony budou přinášet radost z vypěstované zeleniny, ovoce či bylinek mnoho sezón! Díky vyšší výšce záhonu bude pěstování snažší a pohodlnější. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
9 900 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 4m - béžový
skladem
1 730 Kčvčetně DPH
skladem
3 890 Kčvčetně DPH
PROGRESS zahradní plastový vozík - černá
skladem
660 Kčvčetně DPH
skladem
5 090 Kčvčetně DPH
skladem
2 320 Kčvčetně DPH
Bočnice zahradního stanu bez okna-bílá
není skladem
159 KčDříve: 199 Kč
skladem
8 800 Kčvčetně DPH












