Parametry zboží
| barva: | oranžová - lakovaná + zelená stříška |
| hloubka sedáku: | 44cm |
| hloubka výrobku: | 130cm |
| hmotnost: | 40kg |
| kapacita: | 3 osoby |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | borovice |
| materiál stříšky a podušek: | polyester |
| možnost rozložení na lůžko: | ne |
| nosnost: | 3x90kg |
| rozměr balení: | 194x77x11cm |
| rozměr konstrukce stříšky: | 190x130cm |
| šířka sedáku: | 150cm |
| šířka výrobku: | 192cm |
| výška opěradla: | 47cm |
| výška sedu od země: | 45cm |
| výška výrobku: | 170cm |
Elegantní lavicová zahradní houpačka. Vyrobena z kvalitního borovicového masivu.
Dřevo je mořené do oranžova. Houpačka je dodávána včetně látkové stříšky.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
22 900 Kčvčetně DPH
skladem
19 990 Kčvčetně DPH
Univerzální sypací vozík 300 Classic(430)
Vyprodáno!
690 KčDříve: 790 Kč
slunečník ROJA STANDARD 4m šedý
skladem
2 290 Kčvčetně DPH
skladem
9 890 Kčvčetně DPH
skladem
1 650 Kčvčetně DPH
není skladem
2 390 Kčvčetně DPH












