Parametry zboží
| barva: | antracit |
| délka výrobku: | 83cm |
| hmotnost: | 25kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 50kg |
| objem: | 870l |
| rozměr balení: | 149x106x18cm |
| šířka výrobku: | 147cm |
| výška výrobku: | 86cm |
Odkládací box umožňuje pohodlně uložit vše, co chcete mít po ruce na Vaší zahradě. Ontario je nevětší box s obsahem neuvěřitelných 870l, díky tomu se do něj vejde například - zahradní nářadí, hračky, polštáře nebo přikrývky. Jeho montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné specializované nástroje. Mechanismus, který usnadňuje otevření víka je nepochybně velkou výhodou produktu.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
5 350 Kčvčetně DPH
skladem
4 400 Kčvčetně DPH
skladem
529 Kčvčetně DPH
skladem
9 900 Kčvčetně DPH
slunečník ROJA BOČNÍ 3m béžový
skladem
3 200 Kčvčetně DPH
skladem
2 440 Kčvčetně DPH
vyvýšený záhon plechový 120x90cm
skladem
1 340 Kčvčetně DPH
skladem
1 690 Kčvčetně DPH












