Parametry zboží
| barva: | grafit |
| délka výrobku: | 54cm |
| hmotnost: | 11kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 220kg (možnost sezení na boxu) |
| objem: | 350L |
| rozměr balení: | 129x56x17cm |
| šířka výrobku: | 128cm |
| výška výrobku: | 59cm |
Větší plastový box s úložným prostorem o obsahu 350L. Kentwood odkládací box umožňuje pohodlně uložit vše, co chcete mít po ruce na Vaší zahradě. Vyznačuje se velkou kapacitou, díky tomu se do něj vejde například - zahradní nářadí, polštáře nebo přikrývky. Jeho montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné specializované nástroje.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
22 900 Kčvčetně DPH
BRUCE J pergola - ŠEDÝ polykarbonát
skladem
28 300 Kčvčetně DPH
skladem
529 Kčvčetně DPH
skladem
1 540 Kčvčetně DPH
v externím skladě do 2 dnů
2 707 Kčvčetně DPH
Plastový neviditelný obrubník 58 mm
není skladem
99 Kčvčetně DPH
skladem
820 Kčvčetně DPH
skladem
4 050 Kčvčetně DPH












