Parametry zboží
| barva: | hnědá |
| hloubka výrobku: | 65,3 cm |
| hmotnost celkem: | 23 kg |
| materiál: | plast (EVOTECH materiál) |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 220 kg (možnost sezení na boxu) |
| objem: | 570 L |
| rozměr balení: | 148x69x18,6 cm |
| šířka výrobku: | 142,5 cm |
| výška výrobku: | 78,2 cm |
Velký plastový box disponuje úložným prostorem o objemu 570 L. DARWIN úložný box umožňuje pohodlně uložit vše, co chcete mít po ruce na Vaší zahradě. Ideální pro uschování objemných polštářů, zahradních doplňků nebo sportovního vybavení. Box se vyznačuje jednoduchým a elegantním designem a také strukturou povrchu připomínající dřevo. Kvalitní kompozitní materiál EVOTECH i na dotek připomíná dřevo, ale je pevnější než samotné dřevo. Vysoce kvalitní plastové materiály zajišťují životnost výrobku po mnoho let. Pevné víko navíc poskytuje dodatečný prostor pro sezení. Jednoduché otevírání víka je zajištěno pomocí hydraulických pístů. Box je uzamykatelný a pro jednoduchou manipulaci slouží boční rukojeti. Jeho montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné specializované nástroje. Box je odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Výborně doplní a rozšíří prostor u Vašeho zahradního domku například u domků z řady Darwin.
Mohlo by Vás zajímat
DARWIN úložný box 662 L - hnědý
skladem
5 390 Kčvčetně DPH
stříška k houp. ADELAIDA - béžová
skladem
1 350 Kčvčetně DPH
záhon vyvýšený PREMIUM MODŘÍN 70x70x50cm dřevěný
skladem
1 490 Kčvčetně DPH
Vchodový přístřešek ROJA 100x80cm
skladem
1 300 Kčvčetně DPH
Elektrický trimmer SmallCut 300/23(9805)
skladem
789 KčDříve: 990 Kč
skladem
1 350 Kčvčetně DPH
Bočnice zahr. stanu bez okna-pruhy
skladem
159 KčDříve: 199 Kč
slunečník ROJA STANDARD 4m béžový
skladem
2 290 Kčvčetně DPH












