Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 89cm |
| hmotnost: | 22kg |
| materiál: | kov |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 190x67,5x10cm |
| šířka výrobku: | 182cm |
| výška výrobku: | 190cm |
Dřevník využijete pro uskadnění dřeva Vyroben z kvalitních ocelových plechů Jednoduchá montáž, silné stahovací pásky, dodáváno s okapy Vnitřní rozměry: 230x75x190cm
Mohlo by Vás zajímat
skladem
28 300 Kčvčetně DPH
Slunečník DOUBLE ZWU-307 béžová
skladem
2 790 Kčvčetně DPH
vozík XL - EASY GO 62L antracit+šedá
není skladem
799 Kčvčetně DPH
STORA WAY PLUS XL zahradní plastová skříň - béžová
skladem
5 590 Kčvčetně DPH
skladem
950 Kčvčetně DPH
skladem
9 900 Kčvčetně DPH
skladem
9 900 Kčvčetně DPH
skladem
1 020 Kčvčetně DPH












