Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 44cm |
| hmotnost: | 10Kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 30kg (jedna police) |
| rozměr balení: | 80x24x45cm |
| šířka výrobku: | 80cm |
| výška výrobku: | 100cm |
Luxus je mít v zahradě všechno po ruce. S venkovní skříní TITAN budete mít pohodlí na dosah a nemusíte kvůli tomu stavět zahradní domek ani altán. Skříň je vyrobena z kvalitního plastu takže nemusíte řešit problémy s korozí.Když se k dobrým vlastnostem plastupřidá nespočet skvělých vychytávek, vzniká policováskříň TITAN – bytelná a vzhledná ochrana pro zahradnické náčiní, hadice, ale i deky a vše ostatní, co na zahradě potřebujete. - kvalitní kovové panty zajišťují trvalou funkčnost otvírání a pevné dolehnutí dveří- police si snadno přizpůsobíte díky SLO (Security Lock Off), bezpečnostní pojistce- skříň pevně stojí na nastavitelných nohách, a tak si můžete jejich výšku přizpůsobit dle libosti- pro ještě větší stabilitu je spodek skříně opatřen pátou nohou- vybavená pacičkami na visací zámek
Mohlo by Vás zajímat
Markýza 3,95x2,5m ŠEDÁ (P4512)
skladem
5 500 Kčvčetně DPH
RIMINI zahradní houpačka kovová - G049-06PB
skladem
14 310 Kčvčetně DPH
látka na sedák DE LUXE - béžová
skladem
670 Kčvčetně DPH
skladem
3 790 Kčvčetně DPH
CELEBES zahradní houpačka kovová 037-11
skladem
10 280 Kčvčetně DPH
skladem
1 090 Kčvčetně DPH
FLORIDA zahradní plastový úložný box 550 L - světle šedá
skladem
3 750 Kčvčetně DPH
skladem
1 020 Kčvčetně DPH












