Parametry zboží
| barva konstrukce: | antracit |
| barva potahu: | bílá |
| boční (B) / standard (S): | S |
| hmotnost celkem: | 11kg |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | polyester 160g |
| podstavec (součást výrobku): | ne |
| průměr hlavní tyče: | 48mm |
| rozměr: | ø400cm |
| rozměr balení: | 213x16x18cm |
| výška klíčky od země: | 78 cm |
| výška výrobku: | 260 cm |
Slunečník Vám zajistí příjemné posezení během letních slunečných dnů. Slunečník o průměru 4m s nohou uprostřed, lze vybrat z několika barevných variant. Bez naklápění, se střapcem. BEZ PODSTAVCE
Mohlo by Vás zajímat
Bočnice zahr. stanu bez okna-pruhy
skladem
159 KčDříve: 199 Kč
DARWIN úložný box 662 L - hnědý
skladem
5 390 Kčvčetně DPH
stříška k houpačce DE LUXE - béžová
skladem
735 Kčvčetně DPH
skladem
2 990 Kčvčetně DPH
skladem
7 890 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 3m - béžový
skladem
1 230 Kčvčetně DPH
Bočnice zahradního stanu s oknem-bílá
není skladem
199 Kčvčetně DPH
v externím skladě do 2 dnů
1 706 Kčvčetně DPH












