Parametry zboží
| barva: | černá |
| délka výrobku: | 41cm |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| objem: | 125L |
| rozměr balení: | 84x48x20cm |
| šířka výrobku: | 41cm |
| výška výrobku: | 87cm |
Novinka od společnosti KETER - designové venkovní koše v imitaci přírodních materiálů, ratanu nebo dřeva. Koše mají obsah 114L až 125L a jsou vysoce odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 290 Kčvčetně DPH
Kompostér MODULAR 860 L - černý
skladem
1 990 Kčvčetně DPH
vyvýšený záhon plechový 80x60cm
skladem
820 Kčvčetně DPH
skladem
2 250 Kčvčetně DPH
skladem
19 990 Kčvčetně DPH
skladem
9 890 Kčvčetně DPH
DOLOMITY 970 L zahradní plastový úložný box - grafit
skladem
5 650 Kčvčetně DPH
skladem
7 900 Kčvčetně DPH












