Parametry zboží
| barva: | šedá |
| hloubka výrobku: | 60cm |
| hmotnost celkem: | 2kg |
| materiál: | plech pozink |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 57x34x5cm |
| šířka výrobku: | 60cm |
| výška výrobku: | 30cm |
Moderní, praktický a jednoduchý vyvýšený záhon - bez podlahy - pozinkované ocelové panely - snadná montáž - barva: ŠEDÁ
Mohlo by Vás zajímat
skladem
8 800 Kčvčetně DPH
připravujeme
52 Kčvčetně DPH
CIRCA RATTAN úložný box - 140L
není skladem
1 590 Kčvčetně DPH
skladem
3 890 Kčvčetně DPH
STORA WAY HIGH zahradní plastová skříň - béžová
není skladem
7 850 Kčvčetně DPH
v externím skladě do 2 dnů
1 267 Kčvčetně DPH
RIMINI zahradní houpačka kovová - 041-06
skladem
14 310 Kčvčetně DPH












