Parametry zboží
| barva: | šedá |
| hloubka výrobku: | 80cm |
| hmotnost celkem: | 3,4kg |
| materiál: | plech pozink |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 96x34x5cm |
| šířka výrobku: | 100cm |
| výška výrobku: | 30cm |
Moderní, praktický a jednoduchý vyvýšený záhon - bez podlahy - pozinkované ocelové panely - snadná montáž - barva: ŠEDÁ
Mohlo by Vás zajímat
skladem
2 130 Kčvčetně DPH
DOLOMITY 500 L zahradní plastový úložný box - grafit
skladem
3 990 Kčvčetně DPH
skladem
3 490 Kčvčetně DPH
skladem
300 KčDříve: 790 Kč
skladem
830 Kčvčetně DPH
STORA WAY zahradní plastová skříň - grafit
skladem
3 690 Kčvčetně DPH
skladem
2 320 Kčvčetně DPH
skladem
11 990 Kčvčetně DPH












