Parametry zboží
| barva: | šedá |
| hloubka výrobku: | 60cm |
| hmotnost celkem: | 2,75kg |
| materiál: | plech pozink |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 77x34x5cm |
| šířka výrobku: | 80cm |
| výška výrobku: | 30cm |
Moderní, praktický a jednoduchý vyvýšený záhon - bez podlahy - pozinkované ocelové panely - snadná montáž - barva: ŠEDÁ
Mohlo by Vás zajímat
Markýza 3x3m ŠEDÁ (P4512) - volně stojící
skladem
7 220 Kčvčetně DPH
vyvýšený záhon plechový 60x60cm
skladem
780 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 4m - béžový
skladem
1 730 Kčvčetně DPH
skladem
2 100 Kčvčetně DPH
Plastový neviditelný obrubník 58 mm
není skladem
99 Kčvčetně DPH
STORA WAY zahradní plastová skříň - grafit
skladem
3 690 Kčvčetně DPH
vyvýšený záhon plechový PREMIUM 90x90x76cm
skladem
2 980 Kčvčetně DPH












