Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| hloubka výrobku: | 60 cm |
| hmotnost celkem: | 6 kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 80x23x10 cm |
| šířka výrobku: | 80 cm |
| výška výrobku: | 20 cm |
Vyvýšený záhon skládací dřevěný z přírodního borovicového dřeva.
Mohlo by Vás zajímat
vyvýšený záhon plechový 80x60cm
skladem
820 Kčvčetně DPH
skladem
1 540 Kčvčetně DPH
skladem
10 890 Kčvčetně DPH
skladem
3 450 Kčvčetně DPH
TUBO plastový nástěnný držák na hadici - grafit
skladem
199 Kčvčetně DPH
skladem
4 400 Kčvčetně DPH
skladem
529 Kčvčetně DPH
BRAVO zahradní plastový úložný box 270 L - světle šedá
skladem
1 190 Kčvčetně DPH












