Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 129cm |
| hmotnost: | 67kg |
| materiál: | kov |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 185x71x12cm |
| šířka výrobku: | 292cm |
| výška výrobku: | 229cm |
Zahradní domek využijete pro uskadnění např. zahradního nářadí, sekačky, příslušenství k bazénu atd. Součástí domku je i přístřešek pro jízdní kola. Moderní designu domku se hodí do každé zahrady. Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup. Vyroben z kvalitních ocelových plechů tloušťky 0,25 mm. Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami. Bez podlahy.
Mohlo by Vás zajímat
houpačka ZÁVĚSNÁ 6119 - béžová
skladem
3 190 Kčvčetně DPH
KOMPOSTÉR 380 L COMPOGREEN (ČERNÝ)
v externím skladě do 2 dnů
849 KčDříve: 999 Kč
skladem
300 KčDříve: 790 Kč
skladem
8 060 Kčvčetně DPH
skladem
3 890 Kčvčetně DPH
DOLOMITY 500 L zahradní plastový úložný box - grafit
skladem
3 990 Kčvčetně DPH












