Parametry zboží
| barva: | šedá (konstrukce) + šedá |
| hloubka sedáku: | 46cm |
| hloubka výrobku: | 196cm |
| hmotnost: | 37kg |
| kapacita: | 3 osoby |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál stříšky a podušek: | polyester (stříška) + textilie (sedák) |
| možnost rozložení na lůžko: | ne |
| nosnost: | 3x80kg |
| rozměr balení: | 193x69x24cm |
| rozměr konstrukce stříšky: | 195x108cm |
| šířka sedáku: | 143cm |
| šířka výrobku: | 123cm |
| výška opěradla: | 63cm |
| výška sedu od země: | 37cm |
| výška výrobku: | 179cm |
Tato zahradní houpačka má atraktivní moderní design a je ideální na zahradu či terasu. Konstrukce je kovová, látka z polyesteru, sedák z Textilenu. Výhodou je praktická, naklápěcí stříška, která poslouží jako stínidlo.
Mohlo by Vás zajímat
připravujeme
52 Kčvčetně DPH
STORA WAY PLUS 3XL zahradní plastová skříň - grafit
skladem
16 200 Kčvčetně DPH
BRUCE H pergola - ŠEDÝ polykarbonát
skladem
26 490 Kčvčetně DPH
Kompostér MODULAR 1260 L - černý
není skladem
2 100 Kčvčetně DPH
BRUCE F pergola - ŠEDÝ polykarbonát
skladem
20 590 Kčvčetně DPH
skladem
1 350 Kčvčetně DPH
WOODYS zahradní plastový úložný box 90 L - hnědá
skladem
650 Kčvčetně DPH
E-kompostér 470L - bez podstavce
skladem
1 190 Kčvčetně DPH












