Parametry zboží
| barva: | antracit (konstrukce) + vzor 028-06 (podušky) |
| hloubka sedáku: | 55cm |
| hloubka výrobku: | 143cm |
| hmotnost: | 66kg |
| kapacita: | 4 osoby |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál stříšky a podušek: | polyester |
| možnost rozložení na lůžko: | ano |
| nosnost: | 4x100kg |
| rozměr balení: | 223x90x25cm |
| rozměr konstrukce stříšky: | 222x120cm |
| šířka sedáku: | 179cm |
| šířka výrobku: | 222cm |
| výška opěradla: | 55cm |
| výška sedu od země: | 48cm |
| výška výrobku: | 173cm |
Venezia je nejnovější produkt společnosti Dajar,který se vyznačuje neuvěřitelným pohodlím a vysokou kvalitou zpracování. S houpačkou Venezia si můžete zařídit útulný koutek pro relaxaci.Houpačka pro 4 osoby s rozkládací sedačkou,která je upevněna na pružinách. Robustní, výkonná konstrukce houpačky, tloušťka nosné trubky: Ø 63 x 1,5 mm. Rám malovaný práškovou polyesterovo-epoxidovou barvou v antracitovém odstínu. Sedadlo je možné sklopit do polohy vleže na zádech.Stříška na houpačku Venezia s moskytiérou- vyrobena z polyesteru, má speciální tunely přizpůsobené ke střešní konstrukci houpačky. Barva stříšky: světle šedá. Moskytiéru lze odepnout. V sadě s houpačkou také 3 ks sedáků:Výplň sedáků: polyuretanová pěna zabalená do obalu s tkaného polyesteru. Lem obšitý polyesterovou tkaninou, v ohbí připevňovací šňůrky. 2ks područek - opěrek se suchým zipem pro upevnění na rám. Výplň: řezaná houbička FLOCKE. rozměr trubek: ø63x1,5mm rozměr sedáku: 179x55x55cm rozměr podušek: 115x60x9cm rozměr polštářů područek: (2x) 34x45x10-12cm
Mohlo by Vás zajímat
skladem
4 050 Kčvčetně DPH
STORA WAY HIGH zahradní plastová skříň - béžová
není skladem
7 850 Kčvčetně DPH
skladem
3 450 Kčvčetně DPH
Hřeby pro neviditelné obrubníky 10 ks, 250 mm
skladem
32 Kčvčetně DPH
skladem
3 490 Kčvčetně DPH
není skladem
20 590 Kčvčetně DPH
skladem
2 990 Kčvčetně DPH
Startovací sada - ruční nářadí(3085)
skladem
469 KčDříve: 550 Kč












