Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 39cm |
| hmotnost: | 9kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 15kg (jedna police) |
| rozměr balení: | 80x40x24cm |
| šířka výrobku: | 68cm |
| výška výrobku: | 166cm |
Plastové skříně Jolly italské výroby jsou oblíbené pro svou snadnou montáž, ke které není potřeba nářadí. Další jejich výhodou jsou snadno posunovatelné poličky i přizpůsobení na visací zámek. - snadná montáž bez potřeby nářadí- uzamykatelná na visací zámek (není součástí balení)- poličky snadno posunete nahoru či dolů podle svých potřeb- každá z 3 polic unese 15 kg- dvoudvéřové provedení
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 790 Kčvčetně DPH
skladem
2 850 Kčvčetně DPH
skladem
9 450 Kčvčetně DPH
skladem
2 190 Kčvčetně DPH
skladem
15 590 Kčvčetně DPH
skladem
6 190 Kčvčetně DPH
skladem
3 250 Kčvčetně DPH
skladem
4 890 Kčvčetně DPH












