Parametry zboží
| barva: | taupe |
| hloubka sedu: | 39 cm |
| hloubka výrobku: | 47 cm |
| hmotnost celkem: | 2,90 kg |
| materiál: | polypropylen vyztužen skelnými vlákny |
| nosnost: | 150 kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 53 cm |
| Stohovatelnost: | ano |
| výška opěrky zad: | 38 cm |
| výška výrobku: | 81 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 45 cm |
Retro, elegantní a zároveň praktické křeslo, které disponuje pevnou konstrukcí, která je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu. Tento materiál je odolný vůči UV záření. Křeslo lze využít jak v interiéru, tak i v exteriéru. Konstrukce křesla je nejen lehká, ale zároveň i velmi pevná díky použití kompozitního materiálu vyztuženého skelnými vlákny. Součástí křesla jsou i pohodlné područky. Křeslo má nosnost až 150 kg a je tedy vhodné jak pro domácnosti, tak i pro komerční účely např. do restaurací či konferenčních sálů. Zajímavá barevná provedení dodají originalitu každému prostoru. Křeslo umožňuje také stohování, díky čemuž jich můžete uskladnit mnoho na malém prostoru.
Mohlo by Vás zajímat
VANESSA dekorační polštář 40527-210
skladem
150 Kčvčetně DPH
skladem
7 780 Kčvčetně DPH
BORNEO lehátko - antracit 40309-800
skladem
1 450 Kčvčetně DPH
Recyklační koš SPLIT CABINET BASIC
skladem
1 370 Kčvčetně DPH
skladem
4 190 Kčvčetně DPH
skladem
465 Kčvčetně DPH
skladem
3 890 Kčvčetně DPH
VIKING LAKOVANÁ lavice - 150 cm
skladem
3 730 Kčvčetně DPH












