Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| hloubka výrobku: | 14cm |
| hmotnost výrobku: | 3kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| rozměr balení: | 39x14x72cm |
| šířka výrobku: | 39cm |
| výška výrobku: | 72cm |
Květináč EUR PALETA je vyroben v přírodní barvě z borovicového dřeva, v moderním stylu .
Díky praktickému designu, který využívá maximum prostoru, bude květináč skvělým doplňkem na Vaší zahradě či terase.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 250 Kčvčetně DPH
skladem
1 250 Kčvčetně DPH
Květináč GIGANT 120x50x40cm dřevěný
skladem
2 570 Kčvčetně DPH
Vyprodáno!
689 Kčvčetně DPH
NIAGARA vyvýšený plastový květináč - hnědá
skladem
750 Kčvčetně DPH
Květináč MAXI 100x50x40cm dřevěný
skladem
1 940 Kčvčetně DPH
skladem
370 Kčvčetně DPH












