Parametry zboží
| barva: | hnědý |
| hloubka výrobku: | 40cm |
| hmotnost výrobku: | 12kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 24x27x120cm |
| šířka výrobku: | 55cm |
| výška výrobku: | 125cm |
Dřevěný květináč z borovicového dřeva, v hnědé barvě.
Díky praktickému designu, který využívá maximum prostoru, bude květináč skvělým doplňkem na Vaší zahradě či terase.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Součástí balení jsou i 4 plastové květináče o vnitřním rozměru 47x15cm.
Mohlo by Vás zajímat
Vyprodáno!
689 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
Květináč GIGANT 120x50x40cm dřevěný
skladem
2 570 Kčvčetně DPH
skladem
770 Kčvčetně DPH
vyvýšený záhon MAPLE SQUARE - šedý
skladem
1 490 Kčvčetně DPH
NIAGARA vyvýšený plastový květináč - grafit
skladem
750 Kčvčetně DPH
skladem
470 Kčvčetně DPH












