Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| délka výrobku: | 30cm |
| hmotnost celkem: | 8kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 30kg (jedna police) |
| rozměr balení: | 120x30x12cm |
| šířka výrobku: | 75cm |
| výška výrobku: | 120cm |
Policový regál v přírodním provedení z borovicového dřeva. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické asociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
2 850 Kčvčetně DPH
skladem
15 590 Kčvčetně DPH
skladem
1 790 Kčvčetně DPH
skladem
2 190 Kčvčetně DPH
GARAGE MIDI HIGH skříňka - černá
skladem
2 090 Kčvčetně DPH
GARAGE MIDI TRIO HIGH skříňka - černá
skladem
3 390 Kčvčetně DPH
skladem
4 890 Kčvčetně DPH
BRISEN komoda 3x16 L - antracit/bílá
skladem
1 299 Kčvčetně DPH












