Parametry zboží
| barva: | impregnace + lak |
| délka výrobku: | 160cm |
| hloubka sedu: | 41cm |
| hmotnost: | 25kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 3x90kg |
| rozměr balení: | 163x55x11cm |
| šířka výrobku: | 51cm |
| výška výrobku: | 84cm |
| výška výrobku (opěradla): | 42cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 43cm |
Masivní lavice z borovicového dřeva - impregnovaná + lakovaná. Odolnost a velká stabilita výrobku. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, zněhož jevýrobek zhotoven, je kvalitní a zdravé.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
9 690 Kčvčetně DPH
LONDON zahradní polohovací křeslo hliníkové - černé + antracit
skladem
2 490 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 30491-710
skladem
150 Kčvčetně DPH
Křeslo AIRE ARMCHAIR - hořčicově žlutá
skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
900 Kčvčetně DPH
skladem
849 Kčvčetně DPH
skladem
410 Kčvčetně DPH
CORFU set - grafit + šedé podušky
skladem
8 650 Kčvčetně DPH












