Parametry zboží
| barva: | cappuccino |
| délka výrobku: | 28 cm |
| hmotnost celkem: | 0,25 kg |
| materiál: | plast |
| objem: | 6L |
| rozměr výrobku: | 28 x 18,5 x 12,6 cm (d,š,v) |
| šířka výrobku: | 18,5 cm |
| výška výrobku: | 12,6 cm |
Plastový úložný box A5 ve styluratanového výpletu. Široké využití vcelé domácnosti. Moderní design a kvalitní provedení. Objem boxu 6L. Úchytkypro snadné přenášení.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
169 Kčvčetně DPH
skladem
129 Kčvčetně DPH
úložný box ECO COMPACT 4,5L - cappuccino
skladem
109 Kčvčetně DPH
INFINITY DOTS box 4,5L - šedá ( 04753-099 )
skladem
149 Kčvčetně DPH
skladem
239 Kčvčetně DPH
Country box A4 /18L - antracit
skladem
199 Kčvčetně DPH
VÍKO pro box A4 COUNTRY - antracit
skladem
105 Kčvčetně DPH
úložný STYLE BOX - M- krémový (03615-885)
skladem
219 Kčvčetně DPH












