Parametry zboží
| barva: | grafit |
| délka výrobku: | 52cm |
| hmotnost celkem: | 44kg |
| materiál: | plast + nerez |
| materiál balení: | PAP karton |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 100kg |
| rozměr balení: | 127x111x40cm |
| šířka výrobku: | 237cm |
| výška výrobku: | 90cm |
UNITY CHEF je velká moderní mobilní skříňka, doplněná o dřez, kterou oceníte především při grilování! Dvě prostorné skříňe s dvojitými dveřmi vybavené dlouhou funkční nerezovou deskou a praktickou rukojetí s háčkem na ručníky, bude dobře fungovat při důležitých rodinných setkáních na terase nebo na zahradě.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
2 050 Kčvčetně DPH
skladem
6 190 Kčvčetně DPH
GARAGE MIDI TRIO HIGH skříňka - černá
skladem
3 390 Kčvčetně DPH
skladem
1 980 Kčvčetně DPH
skladem
4 750 Kčvčetně DPH
UNIVERSAL PRO 63-3 plastový regál - černá
skladem
390 Kčvčetně DPH
GARAGE MIDI LOW skříňka - černá
není skladem
1 290 Kčvčetně DPH
skladem
4 490 Kčvčetně DPH












