Parametry zboží
| barva: | hnědá lakovaná |
| délka výrobku: | 150cm |
| hloubka sedu: | 40cm |
| hmotnost: | 20kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 3x90kg |
| rozměr balení: | 151x52x9cm |
| šířka výrobku: | 51cm |
| výška výrobku: | 80cm |
| výška výrobku (opěradla): | 39cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 43cm |
Zahradní masivní lavice vyrobena z borovicového dřeva. Lakovaný povrch zaručuje ochranu a delší životnosti dřeva. Kvalitní zpracování a certifikát FSC zaručuje dlouhou životnost. Je možné zakoupit stůl Viking a vytvořit velmi pěknou zahradní soupravu.
Mohlo by Vás zajímat
SYLVA zahradní souprava dřevěná
skladem
5 500 Kčvčetně DPH
CORFU set - grafit + šedé podušky
skladem
8 650 Kčvčetně DPH
skladem
649 Kčvčetně DPH
není skladem
4 770 Kčvčetně DPH
není skladem
1 060 Kčvčetně DPH
PIKNIK zahradní set dřevěný SE SKLOPNÝMI LAVIČKAMI - 180 cm - přírodní
skladem
5 460 Kčvčetně DPH
skladem
9 690 Kčvčetně DPH
skladem
2 490 Kčvčetně DPH












