Parametry zboží
| barva: | medová + mořená |
| délka křesla: | 67cm |
| délka lavičky: | 67cm |
| délka stolu: | 150cm |
| hloubka sedu: | 43 cm |
| hmotnost celkem: | 40kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost křesla: | 100kg |
| nosnost lavičky: | 2x100kg |
| nosnost stolu: | 50kg |
| obsah setu: | 2xkřeslo + 1xlavice + 1xstůl |
| rozměr balení (počet kartonů): | 155x85x25cm |
| šířka křesla: | 62cm |
| šířka lavičky: | 150cm |
| šířka stolu: | 78cm |
| výška křesla: | 84cm |
| výška lavičky: | 84cm |
| výška sedu od země: | 38 cm |
| výška stolu: | 73cm |
| výška zad: | 53 cm |
Zahradní set z borovicového dřeva je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kompletní posezení na zahradu či terasu. Set se skládá z lavice, dvou křesel a stolu. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
899 Kčvčetně DPH
NUMANA plastové zahradní lehátko - hnědá
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
skladem
1 260 Kčvčetně DPH
CORFU WEEKEND set - antracit+šedé pod.
skladem
5 290 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
není skladem
820 Kčvčetně DPH
skladem
2 750 Kčvčetně DPH
není skladem
900 Kčvčetně DPH












