Parametry zboží
| barva: | šedá |
| hloubka sedu: | 43 cm |
| hloubka výrobku: | 56 cm |
| hmotnost celkem: | 4 kg |
| materiál: | polypropylen vyztužen skelnými vlákny |
| nosnost: | 150 kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 57 cm |
| Stohovatelnost: | ano |
| výška opěrky zad: | 41 cm |
| výška výrobku: | 82 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 46 cm |
Jednoduché, elegantní a zároveň praktické křeslo, které disponuje pevnou konstrukcí, která je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu. Tento materiál je odolný vůči UV zaření. Křeslo lze využít jak v interiéru, tak i v exteriéru. Konstrukce křesla je nejen lehká, ale zároveň i velmi pevná díky použití kompozitního materiálu vyztuženého skelnými vlákny. Součástí křesla jsou i pohodlné područky. S nostností až 150 kg je vhodné jak pro domácnosti, tak i pro komerční účely např. do restaurací či konferenčních sálů. Křeslo umožňuje také stohování, díky čemuž jich můžete uskladnit mnoho na malém prostoru.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
4 290 Kčvčetně DPH
skladem
320 Kčvčetně DPH
NUMANA plastové zahradní lehátko - bílá
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
PIKNIK zahradní set dřevěný - 200 cm - lakovaný
není skladem
6 540 Kčvčetně DPH
skladem
2 750 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
OLD souprava dřevěná - PŘÍRODNÍ
skladem
10 710 Kčvčetně DPH
skladem
465 Kčvčetně DPH












