Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| délka výrobku: | 200cm |
| hmotnost: | 30kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 205x71x7cm |
| šířka výrobku: | 70cm |
| výška výrobku: | 68cm |
Zahradní stůlvyrobený z borovicového dřeva v přírodní barvě (není povrchově upraveno). Kvalitní zpracování a certifikát FSC zaručuje dlouhou životnost. Je možné zakoupit lavice Viking a vytvořit velmi pěknou zahradní soupravu.
Mohlo by Vás zajímat
Křeslo MARE ARMCHAIR - olivová
skladem
970 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
LONDON lehátko hliníkové - černé+antracit
skladem
4 660 Kčvčetně DPH
není skladem
530 Kčvčetně DPH
skladem
2 190 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
ASS COMFORT zahradní polohovací křeslo hliníkové - černé + stříbrná
skladem
2 810 Kčvčetně DPH
není skladem
900 Kčvčetně DPH












