Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 230cm |
| hmotnost celkem: | 184kg |
| materiál: | kov |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 230x69x36cm |
| šířka výrobku: | 230cm |
| výška výrobku: | 222cm |
Zahradní domek ANNA využijete pro uskladnění např. zahradního nářadí, jízdního kola, sekačky, příslušenství k bazénu, dřeva atd. Zahradní domek v moderním designu se hodí do každé zahrady. Domek má dvojité křídlové dveře, které lze uzamknout. Vyroben z kvalitních ocelových plechů tloušťky 0,4 mm a kvalitního rámu zpozinkované oceli tloušťky 0,5-1,2 mm. Maximální zatížení střechy sněhem je 60 kg/m2. Jedno otevíratelné okno. Prosvětlené vrchní části panelů. Systém rychlého odvodu deště Bez podlahy.
Mohlo by Vás zajímat
není skladem
1 890 Kčvčetně DPH
slunečník ROJA NAKLÁPĚCÍ 3m zelený
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
není skladem
6 800 Kčvčetně DPH
skladem
2 960 Kčvčetně DPH
skladem
11 660 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 4m - terracota
skladem
1 730 Kčvčetně DPH
Kompostér MODULAR 1120 L - černý
skladem
2 350 Kčvčetně DPH












