Parametry zboží
| barva: | bílá látka + buk mořený v černé barvě |
| délka výrobku: | 120 cm |
| hmotnost celkem: | 4 kg |
| materiál: | buk, látka polyester |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| nosnost: | 100 kg |
| rozměr balení: | 120x58x4 cm |
| šířka výrobku: | 58 cm |
| výška výrobku: | 80 cm |
Klasické, rozkládací dřevěné lehátko, které se skvěle hodí k relaxaci u bazénu či na terase. Nastavitelné do 3 poloh.
Konstrukce lehátka je mořená, což zaručuje vyšší odolnost a životnost dřeva.
Lehké a jednoduše uskladnitelné.
Skvělé řešení například na camping či cestování.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 690 Kčvčetně DPH
Zahradní křeslo SAVOY kovové polohovací
skladem
1 580 Kčvčetně DPH
Křeslo BARS ARMCHAIR - velbloudí hnědá
skladem
1 120 Kčvčetně DPH
SIROLO plastové zahradní lehátko - grafit
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
skladem
1 840 Kčvčetně DPH
skladem
5 390 Kčvčetně DPH
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
4 290 Kčvčetně DPH












