Parametry zboží
| barva: | zelená |
| hloubka sedáku: | 46cm |
| hloubka výrobku: | 110cm |
| hmotnost: | 22kg |
| kapacita: | 3 osoby |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál stříšky a podušek: | polyester (stříška) + umělá textílie (sedák) |
| možnost rozložení na lůžko: | ne |
| nosnost: | 3x70kg |
| rozměr balení: | 137x52x15cm |
| rozměr konstrukce stříšky: | 170x115cm |
| šířka sedáku: | 132cm |
| šířka výrobku: | 170cm |
| výška opěradla: | 44cm |
| výška sedu od země: | 46cm |
| výška výrobku: | 153cm |
Zahradní houpačka COMFORT s kovovou konstrukcí. Sedák a opěrák-z umělé textilie v béžové barvě. Houpačka je určena pro tři osoby.
Mohlo by Vás zajímat
Slunečník STANDART 3m - terracota
skladem
1 230 Kčvčetně DPH
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
9 000 Kčvčetně DPH
KOMPOSTÉR 3X400 L COMPOGREEN (ČERNÝ)
v externím skladě do 2 dnů
2 290 KčDříve: 2 407 Kč
STORA WAY PLUS 3XL zahradní plastová skříň - grafit
skladem
16 200 Kčvčetně DPH
skladem
10 800 Kčvčetně DPH
RATTAN zahradní plastový úložný box 420 L - grafit
skladem
1 990 Kčvčetně DPH
Náhradní látka k markýze 2,95x2m ŠEDÁ (P4512)
skladem
1 400 Kčvčetně DPH












