Parametry zboží
| barva: | antracit + šedé podušky |
| délka křesla: | 70cm |
| délka lavičky: | 70cm |
| délka stolu: | 95cm |
| hmotnost balení: | 53kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost křesla: | 100kg |
| nosnost lavičky: | 2x100kg |
| nosnost stolu: | 50kg |
| obsah setu: | 2x křeslo + 2x lavice + stůl |
| rozměr balení (počet kartonů): | 160x120x67cm + stůl |
| šířka křesla: | 75cm |
| šířka lavičky: | 128cm |
| šířka stolu: | 161cm |
| výška křesla: | 79cm |
| výška lavičky: | 79cm |
| výška stolu: | 75cm |
Souprava Corfu FIESTAzajistí pohodlné sezení jak venku, tak v interiéru. Souprava je vyrobena zumělého plochého ratanu v barvě antracit + šedé podušky. Velmi pěkný moderní design.Skládá se ze dvou křesílek, dvou sofa a stolku. Zahradní nábytek z umělého ratanu je odolný vůči různému počasí.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
není skladem
300 Kčvčetně DPH
Křeslo GRID ARMCHAIR - hořčicově žlutá
skladem
1 120 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
skladem
790 Kčvčetně DPH
skladem
1 260 Kčvčetně DPH
skladem
1 260 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 40527-210
skladem
150 Kčvčetně DPH












