Parametry zboží
| barva: | šedá + bílá |
| délka výrobku: | 152cm |
| hmotnost: | 55,5kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 200x113x20,5cm |
| šířka výrobku: | 185cm |
| výška výrobku: | 226cm |
Jednoduchý bezúdržbový domek MANOR 6x5 se skvěle hodí na každou zahradu, kde je zapotřebí ukládání nástrojů a příslušenství. Vestavěný ventilační panel zajišťuje stálý přívod vzduchu do interiéru a současně chrání před škodlivými účinky vlhkosti. Kovově vyztužený rám a možnost zamykání visacím zámkem, umožňuje uživatelům efektivně zabezpečit uložené předměty. Domky Keter se vyznačují kvalitou, designem aextrémní stabilitou. výhody:-velmi snadná montáž- krásný design- kvalita- ventilovaný- bezúdržbový- odolný vodě, sněhu i UV záření
Mohlo by Vás zajímat
E-kompostér 470L - bez podstavce
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
8 060 Kčvčetně DPH
skladem
12 300 Kčvčetně DPH
připravujeme
52 Kčvčetně DPH
skladem
830 Kčvčetně DPH
STORA WAY PLUS XL zahradní plastová skříň - grafit
skladem
5 590 Kčvčetně DPH
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 4m - béžový
skladem
1 730 Kčvčetně DPH












