Parametry zboží
| barva: | šedá+antracit |
| délka výrobku: | 223cm |
| hmotnost celkem: | 140kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 227x132x37cm |
| šířka výrobku: | 228cm |
| výška výrobku: | 252cm |
Bezúdržbový domek PREMIER 757 je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Domek je ideální nejen na uschovávání nářadí a zahradních doplňků, ale také na sekačku nebo grill. Jeho hlavní výhody jsou stabilní, zpevněná ocelová konstrukce, pevná střecha a široké dvojité dveře. Všechny domky Keter jsou vybaveny vysoce odolnou podlahou. výhody:- Dvojitá stěna odolná proti povětrnostním vlivům s ocelovou výztuží- Široké dvojité dveře- Vysoká podlaha- Robustní strop- Vysoký strop- Zajišťovací systém z ušlechtilé oceli (zámek není součástí dodávky)
Mohlo by Vás zajímat
KOMPOSTÉR 380 L COMPOGREEN (ČERNÝ)
v externím skladě do 2 dnů
849 KčDříve: 999 Kč
není skladem
825 Kčvčetně DPH
RIMINI zahradní houpačka kovová - 041-06
skladem
14 310 Kčvčetně DPH
není skladem
500 Kčvčetně DPH
skladem
8 000 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
slunečník ROJA NAKLÁPĚCÍ 3m šedý
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
28 300 Kčvčetně DPH












