Parametry zboží
| barva: | hnědá |
| délka výrobku: | 155cm |
| hmotnost: | 18kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 2x90kg (možnost sezení na boxu) |
| objem: | 570l |
| rozměr balení: | 158x75x18cm |
| šířka výrobku: | 73cm |
| výška výrobku: | 65cm |
Velký plastový box s úložným prostorem o obsahu 570L. odkládací box umožňuje pohodlně uložit vše, co chcete mít po ruce na vaší zahradě. Vyznačuje se velkou kapacitou, díky tomu se do něj vejde například - zahradní nářadí, polštáře nebo přikrývky. Jeho montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné specializované nástroje. Mechanismus, který usnadňuje otevření víka je nepochybné velkou výhody produktu.
Mohlo by Vás zajímat
KOMPOSTÉR 3X400 L COMPOGREEN (ČERNÝ)
v externím skladě do 2 dnů
2 290 KčDříve: 2 407 Kč
Slunečník STANDART 3m - terracota
skladem
1 230 Kčvčetně DPH
skladem
4 390 Kčvčetně DPH
slunečník ROJA BOČNÍ 3m zelený
skladem
3 200 Kčvčetně DPH
Kompostér plechový 560L 93x93x70cm
skladem
1 550 Kčvčetně DPH
skladem
4 400 Kčvčetně DPH
skladem
830 Kčvčetně DPH
skladem
1 730 Kčvčetně DPH












