Parametry zboží
| barva: | antracit + černá |
| hloubka sedu: | 45 cm |
| hloubka výrobku: | 58 cm |
| hmotnost celkem: | 6 kg |
| materiál: | hliníková kostra + textílie 4x4mm + podloketníky eukalyptové dřevo FSC |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 100 kg |
| polohovací: | ano |
| rozměr balení: | 62x23x97 cm |
| šířka výrobku: | 55 cm |
| výška opěrky zad: | 70 cm |
| výška područky: | 65 cm |
| výška výrobku: | 107 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 45 cm |
Zahradní polohovací křeslo pro Váš nejlepší relax. Vysoce kvalitní hliníková, práškově lakovaná konstrukce s dvojitým povlakem. Sedací a opěrná část z nepropustného a odolného textilenu 4x4. Područky jsou vyrobeny z eukalyptového dřeva s certifikátem FSC. Ohýbané díly z kvalitní umělé hmoty vyztužené skelným vláknem. Zámek proti složení během používání. Vysoká odolnost proti slunečnímu záření. Certifikát TÜV
Mohlo by Vás zajímat
Zahradní křeslo SAVOY kovové stohotalené
skladem
890 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
skladem
1 120 Kčvčetně DPH
skladem
3 290 Kčvčetně DPH
CORFU DUO - grafit + šedé podušky
skladem
4 490 Kčvčetně DPH
skladem
510 Kčvčetně DPH
skladem
1 260 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH












