Parametry zboží
| barva: | modrá + přírodní buk |
| délka výrobku: | 120 cm |
| hmotnost celkem: | 4 kg |
| materiál: | buk, látka polyester |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| nosnost: | 100 kg |
| rozměr balení: | 120x58x4 cm |
| šířka výrobku: | 58 cm |
| výška výrobku: | 80 cm |
Klasické, rozkládací dřevěné lehátko, které se skvěle hodí k relaxaci u bazénu či na terase. Nastavitelné do 3 poloh.
Konstrukce lehátka je mořená, což zaručuje vyšší odolnost a životnost dřeva.
Lehké a jednoduše uskladnitelné.
Skvělé řešení například na camping či cestování.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
BORNEO lehátko dřevěné - antracit 50318-701
skladem
1 700 Kčvčetně DPH
ITALIA BALCONY plastový stůl - světle šedá
skladem
1 650 Kčvčetně DPH
skladem
4 190 Kčvčetně DPH
není skladem
649 Kčvčetně DPH
skladem
510 Kčvčetně DPH
skladem
4 290 Kčvčetně DPH
skladem
300 Kčvčetně DPH
NUMANA plastové zahradní lehátko - grafit
skladem
1 750 Kčvčetně DPH












