Parametry zboží
| barva: | antracit |
| délka výrobku: | 70cm |
| hmotnost: | 17kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 2x 90kg (možnost sezení na boxu) |
| objem: | 416 l |
| rozměr balení: | 131x72,5x16,5cm |
| šířka výrobku: | 130cm |
| výška výrobku: | 62,5cm |
Plastový box s úložným prostorem o obsahu 305L. Novelodkládací box umožňuje pohodlně uložit vše, co chcete mít po ruce na vaší zahradě. Vyznačuje se velkou kapacitou, díky tomu se do něj vejde například - zahradní nářadí, polštáře nebo přikrývky. Jeho montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné specializované nástroje.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
370 Kčvčetně DPH
Náhradní látka k markýze 5x3m ŠEDÁ (P4512)
skladem
3 150 Kčvčetně DPH
Podstavec pod květináč 30x30cm
skladem
165 Kčvčetně DPH
skladem
2 130 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 4m - terracota
skladem
1 730 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 3m - béžový
skladem
1 230 Kčvčetně DPH
skladem
26 490 Kčvčetně DPH
skladem
11 660 Kčvčetně DPH












