Parametry zboží
| barva: | grafit + šedá poduška |
| délka lavičky: | 172cm |
| délka stolu: | 58cm |
| hmotnost celkem: | 29kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost lavičky: | 5x110kg |
| nosnost stolu: | 50kg |
| obsah setu: | 1xsofa pro 5 osob |
| rozměr balení (počet kartonů): | 120x74x60cm |
| šířka lavičky: | 172cm |
| šířka stolu: | 58cm |
| výška lavičky: | 74cm |
| výška stolu: | 43cm |
Proměňte svou terasu, balkon nebo dvorek s Claire. Podušky, které jsou součástí dodávky, poskytují právě ten extra kousek pohodlí během vašich odpočinkových chvil. Set je velmi snadný na údržbu. Výrobek je vysoce odolný proti UV paprskům a povětrnostním vlivům.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 100 Kčvčetně DPH
SYLVA zahradní souprava dřevěná
skladem
5 500 Kčvčetně DPH
CORFU DUO - hnědá + šedohnědé podušky
skladem
4 490 Kčvčetně DPH
skladem
1 100 Kčvčetně DPH
IOWA (MONTANA) křeslo - cappuchino + pískové podušky
skladem
1 790 Kčvčetně DPH
skladem
4 770 Kčvčetně DPH
CORFU DUO - grafit + šedé podušky
skladem
4 490 Kčvčetně DPH
Křeslo AIRE ARMCHAIR - antracit
skladem
929 Kčvčetně DPH












