Parametry zboží
| barva: | grafit + šedá poduška |
| délka křesla: | 63cm |
| hmotnost celkem: | 14kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost křesla: | 110kg |
| obsah setu: | 2xkřeslo |
| rozměr balení (počet kartonů): | 60x64x60cm |
| šířka křesla: | 65cm |
| výška křesla: | 74cm |
Proměňte svou terasu, balkon nebo dvorek s křeslem Claire. Podušky, které jsou součástí dodávky, poskytují právě ten extra kousek pohodlí během vašich odpočinkových chvil. Set je velmi snadný na údržbu. Výrobek je vysoce odolný proti UV paprskům a povětrnostním vlivům.
Mohlo by Vás zajímat
HAPPY GREEN Ocelová zahradní židle
v externím skladě do 7 dnů
1 199 Kčvčetně DPH
IOWA (MONTANA) křeslo - grafit + šedé podušky
skladem
1 790 Kčvčetně DPH
skladem
80 Kčvčetně DPH
skladem
899 Kčvčetně DPH
skladem
3 900 Kčvčetně DPH
skladem
1 990 Kčvčetně DPH
není skladem
3 990 Kčvčetně DPH
ASS COMFORT lehátko hliníkové - antracit + černé
skladem
5 410 Kčvčetně DPH












