Parametry zboží
| barva: | hnědý |
| délka výrobku: | 128cm |
| hmotnost: | 13,5kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 2x90kg (možnost sezení na boxu) |
| objem: | 390l |
| rozměr balení: | 130x74x14cm |
| šířka výrobku: | 65cm |
| výška výrobku: | 61cm |
Větší plastový box s úložným prostorem o obsahu 390L. Glenwood odkládací box umožňuje pohodlně uložit vše, co chcete mít po ruce na vaší zahradě. Vyznačuje se velkou kapacitou, díky tomu se do něj vejde například - zahradní nářadí, polštáře nebo přikrývky. Jeho montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné specializované nástroje. Mechanismus, který usnadňuje otevření víka je nepochybné velkou výhody produktu.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 690 Kčvčetně DPH
Markýza 2,95x2m BÉŽOVÁ (P4510)
skladem
4 050 Kčvčetně DPH
SEVILLA zahradní houpačka kovová 002-06
skladem
7 550 Kčvčetně DPH
skladem
7 490 Kčvčetně DPH
skladem
2 320 Kčvčetně DPH
skladem
3 450 Kčvčetně DPH
látka na sedák HOLLYWOOD - šedá
skladem
770 Kčvčetně DPH
CELEBES zahradní houpačka kovová 041-06
skladem
10 280 Kčvčetně DPH












