Parametry zboží
| barva: | antracit |
| hloubka sedu: | 39 cm |
| hloubka výrobku: | 47 cm |
| hmotnost celkem: | 2,6 kg |
| materiál: | polypropylen vyztužen skelnými vlákny |
| nosnost: | 150 kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 46 cm |
| Stohovatelnost: | ano |
| výška opěrky zad: | 37 cm |
| výška výrobku: | 81 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 45 cm |
Retro, elegantní a zároveň praktické křeslo, které disponuje pevnou konstrukcí, která je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu. Tento materiál je odolný vůči UV záření. Křeslo lze využít jak v interiéru, tak i v exteriéru. Konstrukce křesla je nejen lehká, ale zároveň i velmi pevná díky použití kompozitního materiálu vyztuženého skelnými vlákny. Křeslo má nosnost až 150 kg a je tedy vhodné jak pro domácnosti, tak i pro komerční účely např. do restaurací či konferenčních sálů. Zajímavá barevná provedení dodají originalitu každému prostoru. Křeslo umožňuje také stohování, díky čemuž jich můžete uskladnit mnoho na malém prostoru.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
465 Kčvčetně DPH
CLAIRE 5 SEAT CORNER set - grafit
skladem
9 490 Kčvčetně DPH
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
Křeslo GRID ARMCHAIR - antracit
skladem
1 120 Kčvčetně DPH
Křeslo BARS ARMCHAIR - velbloudí hnědá
skladem
1 120 Kčvčetně DPH
Křeslo XT1012C - šedá textilie
skladem
650 Kčvčetně DPH
podle variant
149 Kčvčetně DPH
skladem
3 660 Kčvčetně DPH












