Parametry zboží
| barva: | černá kostra+černá textilie |
| hloubka výrobku: | 69cm |
| hmotnost celkem: | 5 kg |
| materiál: | kov+textilie |
| nosnost: | 100 kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 55cm |
| výška výrobku: | 95cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 40cm |
Zahradní křeslo s pevnou kovovou konstrukcí a čalouněním z umělé černé textilie pro pohodlný odpočinek na Vaší zahradě či terase. Velkou výhodou křesílka je nízká váha a snadná manipulovatelnost. K těmto křesílkům je možné dokoupit stůl XT1012T a vytvořit tak velmi pěkný a moderní zahradní set.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
6 090 Kčvčetně DPH
skladem
465 Kčvčetně DPH
skladem
2 500 Kčvčetně DPH
skladem
2 050 Kčvčetně DPH
CORFU FIESTA set - antracit + šedé p.
skladem
13 790 Kčvčetně DPH
není skladem
649 Kčvčetně DPH
skladem
4 290 Kčvčetně DPH
Recyklační koš SPLIT CABINET BASIC
skladem
1 370 Kčvčetně DPH












