Parametry zboží
| barva: | antracit + černá |
| délka výrobku: | 190cm |
| hmotnost celkem: | 14kg |
| materiál: | hliníková kostra + textílie 4x4mm |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 110kg |
| rozměr balení: | 129x33x73cm |
| šířka výrobku: | 72cm |
| výška opěrky zad: | 71 cm |
| výška výrobku (max. výška opěradla): | 103cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 34cm |
Zahradní polohovací lehátko pro Váš pohodlný relax. Nastavitelné do 7 poloh. Vysoce kvalitní hliníková, práškově lakovaná konstrukce s dvojitým povlakem. Sedací a opěrná část z nepropustného a odolného textilenu 4x4. Područky jsou vyrobeny z eukalyptového dřeva s certifikátem FSC. Ohýbané díly z kvalitní umělé hmoty vyztužené skelným vláknem. Zámek proti složení během používání. Vysoká odolnost proti slunečnímu záření. Pro jednoduchý přesun je lehátko opatřeno kolečky. Certifikát TÜV
Mohlo by Vás zajímat
NUMANA plastové zahradní lehátko - hnědá
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
Křeslo GRID ARMCHAIR - antracit
skladem
1 120 Kčvčetně DPH
skladem
799 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
skladem
760 Kčvčetně DPH
skladem
300 Kčvčetně DPH
ANNECY rohová hliníková souprava
skladem
32 990 Kčvčetně DPH
Křeslo AIRE ARMCHAIR - antracit
skladem
929 Kčvčetně DPH












