Parametry zboží
| barva: | cappuchino (pískové podušky) |
| hloubka sedu: | 47 cm |
| hloubka výrobku: | 60 cm |
| hmotnost celkem: | 7 kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | PAP karton |
| nosnost: | 110 kg |
| polohovací: | ne |
| rozměr balení: | 80x60x21 cm |
| šířka výrobku: | 62 cm |
| výška opěrky zad: | 50 cm |
| výška výrobku (opěradla): | 89 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 42 cm |
Iowa je elegantní a pohodlné zahradní křeslo s polštářem. Možnost výběru ze třech oblíbených barev a imitace přírodního ratanu vyhovují i těm nejnáročnějších uživatelů. Křeslo je vyrobeno z plastu - odolného proti UV záření a povětrnostním vlivům. Produkt je velmi snadné sestavit a udržovat. Snímatelný potah podušky na zip.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 780 Kčvčetně DPH
WEEKEND křeslo stohovatelné - FSC
skladem
1 730 Kčvčetně DPH
skladem
2 500 Kčvčetně DPH
stůl NÁSTĚNNÝ skládací dřevěný
skladem
1 440 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - MODRÉ
skladem
630 Kčvčetně DPH
skladem
5 290 Kčvčetně DPH
skladem
1 990 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH












