Parametry zboží
| barva: | hořčicově žlutá |
| hloubka sedu: | 39 cm |
| hloubka výrobku: | 47 cm |
| hmotnost celkem: | 2,6 kg |
| materiál: | polypropylen vyztužen skelnými vlákny |
| nosnost: | 150 kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 46 cm |
| Stohovatelnost: | ano |
| výška opěrky zad: | 37 cm |
| výška výrobku: | 81 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 45 cm |
Retro, elegantní a zároveň praktické křeslo, které disponuje pevnou konstrukcí, která je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu. Tento materiál je odolný vůči UV záření. Křeslo lze využít jak v interiéru, tak i v exteriéru. Konstrukce křesla je nejen lehká, ale zároveň i velmi pevná díky použití kompozitního materiálu vyztuženého skelnými vlákny. Křeslo má nosnost až 150 kg a je tedy vhodné jak pro domácnosti, tak i pro komerční účely např. do restaurací či konferenčních sálů. Zajímavá barevná provedení dodají originalitu každému prostoru. Křeslo umožňuje také stohování, díky čemuž jich můžete uskladnit mnoho na malém prostoru.
Mohlo by Vás zajímat
CORFU BOX set - antracit + šedé p.
skladem
9 190 Kčvčetně DPH
ITALIA BALCONY plastový stůl - světle šedá
skladem
1 650 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 30491-710
skladem
150 Kčvčetně DPH
skladem
2 490 Kčvčetně DPH
skladem
2 180 Kčvčetně DPH
není skladem
1 290 Kčvčetně DPH
skladem
14 690 Kčvčetně DPH
není skladem
3 990 Kčvčetně DPH












